Sugar Rush 1000

Sugar Rush 1000 – starta gratisdemot

av Pragmatic Play

RTP
96,53%
Volatilitet
Hög
Största möjliga vinst
25 000x
Upplägget på hjulen
7x7
Vägar till vinst
Cluster
Släpptes
2024-03-18
RTP
96,53%
Största möjliga vinst
25 000x
Vägar till vinst
Cluster

2026-09-26 Utkom 2026-09-26 Uppdaterad

Dyrare köpknapp i Sugar Rush 1000 byter återbetalning mot försprång

Det första som möter ögat i Sugar Rush 1000 är de två köpknapparna till vänster om rutnätet: den röda för Free Spins kostar 100x insatsen och den turkosa för Super Free Spins fem gånger mer. Merpriset köper dock inte fler snurr, eftersom antalet i båda lägena slumpas fram av tre till sju Scatter-symboler på köpsnurret. Vad som faktiskt skiljer alternativen åt är startläget: i Super Free Spins bär samtliga 49 rutor redan en Multiplikator på x2, så varje ny explosion på en ruta dubblerar dess värde direkt. Avvägningen syns även i siffrorna – återbetalningen ligger på 96,52 procent vid det billigare köpet och 96,44 vid det dyrare – vilket gör knappvalet till en fråga om försprång snarare än om bättre villkor.

Casinon med spelet

  • 1XBET Varje fredag fylls ditt spelkonto på med 50 procent extra på insättningar från 200 kronor, upp till 500 kronor i bonuspengar. Erbjudandet gäller en gång per vecka, och bonusbeloppet ska omsättas 35 gånger inom sju dagar innan uttag blir möjligt. Spela här

18+Länkarna till spelbolagen är kommersiella.

Låt spelet förbli en lek snarare än en inkomst. Fastställ din budget innan första snurret.

Symboler och utbetalningar

Spelreglernas sida 1/7 listar utbetalningar för sju godissymboler och beskriver scatter-symbolen med raketmotiv.
Symbol Så fungerar den x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15
Pink Round CandyHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange HeartHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple BananaHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green StarHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red Gummy BearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple Gummy BearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange Gummy BearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter

Bilder från spelet

Super Free Spins: en klunga lila banangodis ger x64-multiplikator, vinsten stiger till $393.20 vid $2.00 i insats.
Vinstskärmen visar $149.60 vunnet under 10 free spins, med saldo $99,149.60 och insats $2.00.
En tom rosa vinstbalk syns på Congratulations-skärmen, saldo $99,691.00, insats $3.00 och Free Spins Left 10.
Basspelets rutnät visar tre scatter-symboler och två Bonus Active-etiketter, Free Spins Left 10 vid insats $2.00.
Congratulations-skärmen bekräftar 10 vunna free spins, saldo $99,691.00 och insats $3.00.
Super Free Spins-rutnätet visar vinnande klungor med x32- och x24-multiplikatorer, totalvinst $136.20 märkt Winner.
×
Super Free Spins: en klunga lila banangodis ger x64-multiplikator, vinsten stiger till $393.20 vid $2.00 i insats.
‹1 / 6›
×
Vinstskärmen visar $149.60 vunnet under 10 free spins, med saldo $99,149.60 och insats $2.00.
‹2 / 6›
×
En tom rosa vinstbalk syns på Congratulations-skärmen, saldo $99,691.00, insats $3.00 och Free Spins Left 10.
‹3 / 6›
×
Basspelets rutnät visar tre scatter-symboler och två Bonus Active-etiketter, Free Spins Left 10 vid insats $2.00.
‹4 / 6›
×
Congratulations-skärmen bekräftar 10 vunna free spins, saldo $99,691.00 och insats $3.00.
‹5 / 6›
×
Super Free Spins-rutnätet visar vinnande klungor med x32- och x24-multiplikatorer, totalvinst $136.20 märkt Winner.
‹6 / 6›

Välj din insats

Minsta insats
0,20
Maxinsats
240,00
Valuta för insatser
USD

Upptäck spelets värld

Kulinariskt tema

Spelets funktioner

  • Cluster Pays
  • Free Spins
  • Multiplikator
  • Scatter
  • Tumble

Bonusar i korthet

Bonusen kan köpas
Ja

Här köper du din bonus

  • Free SpinsKostnad 100,00x
  • Super Free SpinsKostnad 500,00x

Fungerar spelet på din mobil?

Automatiska snurrJa